דיגיטל קריאייטיב - מדיה 4

קידום בגוגל

קידום אתרים

קידום בגוגל לעסקים

קידום ממומן בגוגל

גוגל מאפשרת לבעלי האתרים לפרסם מודעות שנועדו לקידום האתר במנוע החיפוש, כלומר, קידום ממומן בגוגל. חלק מהפלטפורמות נועדו לקדם את האתר בתוצאות החיפוש ואילו חלק נועדו לקדם מוצרים בגוגל. אנו מבצעים קידום ממומן בגוגל לעסקים לפי דרישת הלקוח.

דיגיטל קריאייטיב - מדיה 5
קידום ממומן בגוגל

מה זה Google Ads?

Google ads היא פלטפורמה לפרסום באינטרנט שמאפשר לעסקים לקדם את המוצרים השירותים בתוצאות החיפוש של  Google. בנוסף, Google Ads  מאפשר לנו המפרסמים לבחור יעדים ספציפיים למודעות, כמו הגדלת מספר הכניסות לאתר, רכישה מכוונת יצירת לידים חדשים ועוד.

איך עובד הקידום הממומן בגוגול?

תהליך הקידום הממומן בגוגל מתבצע בעזרת טכנולוגיה חכמה של Google Ads המאפשרת להציג מודעות ללקוחות פוטנציאליים בדיוק ברגע שבו הם מוכנים לבצע פעולה. נמקד את המודעה לפי הצרכים של העסק: מיקום גאוגרפי בו יוצגו המודעות החל מערים ועד למדינות. לאחר מכך נגדיר תקציב חודשי ונמתין לאישור המודעה. חשבון Google Ads  שלנו יחויב רק לאחר שתיווצר אינטראקציה עם המודעה. כלומר רק כאשר לוחצים עליה או מתקשרים לעסק.

אופטימיזציה למהירות האתר
אופטימיזציה למנועי החיפוש וקידום ממומן בגוגל

סוגי הקמפיינים השונים בגוגל

פרסום באמצעות מודעות Google מבוסס על יעדי הפרסום של העסק והגדרה מתאימה של קמפיין שיווקי לעסק. אנו נמקד ונאפיין יחד עם הלקוח את היעדים והקמפיינים שיניבו לעסק תוצאות מקסימליות.

יעדי הקמפיין כוללים:

דיגיטל קריאייטיב מזניקים את הקמפיין שלך ומביאים תוצאות!

פנייה מהירה! קבלו הצעת מחיר משתלמת!

פנייה מהירה!
קבלו הצעת מחיר משתלמת!