דיגיטל קריאייטיב - מדיה 4

חברות אחסון אתרים בישראל

כל מה שרצית לדעת על אחסון אתרים בישראל

רגע לפני שמשלמים על דומיין, שוכרים שירותי עיצוב גרפי, בניית אתרים ועוד. האם ביררתם מה הן חבילות אחסון האתרים המומלצות כיום? ריכזנו עבורכם את כל המידע על חברות אחסון אתרים מומלצות בישראל! כולל מחירי חבילות, חסרונות ויתרונות בכל חברת אחסון ועוד. בואו נכיר את חברות האחסון לעומקן.

חברות אחסון אתרים בישראל - שרתים
תוכן עניינים

כל המידע על אחסון אתרים בישראל

אם אתם לא מוכנים להתפשר על זמני טעינת הדפים באתר שלכם, אנחנו מסכימים אתכם. ואם אתם מעדיפים חברת אחסון שממוקמת בישראל, זו בחירה שלכם והיא בסדר גמור. רגע לפני שאתם מאחסנים את האתר בחברת אחסון כזו או אחרת, חשוב להכיר את המחירים השונים, את היתרונות, החסרונות של כל חברה ועוד. אם כך, בואו נתחיל עם מידע כללי על אחסון אתרים בישראל. כמו כן, נסקור כמה עולה לאחסן אתר בחברת אחסון ישראלית. הסקירה והמידע הבא בחסות צוות המומחים של חברת דיגיטל קריאייטיב  – בניית ואתרים וקידום בדיגיטל.

אחסון האתר בשרת ישראלי

כשמדברים על אחסון אתרים בישראל, למעשה מדברים על 2 פרמטרים. הפרמטר הראשון הוא המיקום של השרתים (Servers) בישראל. הפרמטר השני הוא חברת ההוסטינג – יש לבדוק אם היא ישראלית, או לא. כאשר החברה ממוקמת בחו”ל (חברת אחסון לא ישראלית), קצת העברת המידע הממוצע יהיה כ-180 מילישניות.

לאחר שהבנו מהו קצב העברת הנתונים הממוצע, נעמיק בנושא של חברת האחסון. בסופו של דבר, אנחנו הרי מעוניינים שקצב העברת הנתונים באתר האינטרנט יהיה כמה שיותר גבוה. יחד עם זאת, העובדה שחברת אחסון מסוימת היא אינה ישראלית, לא תגרום בהכרח לקצב העברת נתונים נמוך. אפשר לקחת את הדוגמה של בזק בינלאומי, שהיא חברת אחסון ישראלית עם שרתים שממוקמים כאן בארץ. יחד עם זאת, בזק בינלאומי מחוברת עם כבל תת ימי לשדרה האינטרנטית, מה שלטענת החברה משפר את מהירויות העברות סוגי המידע.

חברות אחסון ישראליות – כדאי או לא?

בעוד שניתן לאחסן אתרי אינטרנט בחוות האחסון של בזק, ניתן גם לרכוש אחסון דרך חברות ישראליות קטנות ובינוניות. כדאי לדעת, תחום אחסון אתרים בישראל הוא נרחב וכולל בתוכו המון סוגים שונים של חברות. למעשה, בשוק יש אפילו תיכוניסטים אשר מספקים שירותי אחסון אתרים. כמובן, החובבים בתחום תמיד יהיו תלויים בשירותים של חוות השרתים של ספקיות האינטרנט. משמע, גורמים אלו של אחסון אתרים כפופים לשירות ולביצועים של ספקית האינטרנט עצמה.

בזירה המקצועית יותר של חברות אחסון האתרים, יש לכם חברות כמו יופרס (Upress), חברת מיי-הוסט (My Host), חברת ואנגוס (Vangus) חברת סייטגראונד (SiteGround)  קלאודפלייר (CloudFlair) ועוד. וכעת נשאלת השאלה הברורה מאיליה: האם באמת כדאי לאחסן את האתר בחברת אחסון ישראלית? ואם כן, האם זה אומר שחוות השרתים גם תהיה ממוקמת בארץ הקודש?

שירות ותמיכה בעברית אצל חברות אחסון ישראליות

ובכן, רוב חברות האחסון הישראליות מפסקות שירות ברמה גבוה מאוד! מענה טלפוני, פתיחת כרטיסי תקלות, זמינות במייל ועוד. מה שכמובן יקל עליכם משמעותית כשתצטרכו שירות. השירות יהיה בעברית ולא תצטרכו גם להמתין שעות על הקו בשיחות חו”ל. זה יתרון שאי אפשר להתווכח אתו.

אם אתם מאחסנים את האתר שלכם בחברות אחסון ישראליות בגלל שאתם מצפים לזמני טעינת אתר מאוד נמוכים, לא בטוח שתקבלו את האפקט שאתם מחפשים אחריו. בסופו של דבר, העובדה שחברת האחסון היא ישראלית, לא אומרת בהכרח שאתם תהנו מאתר אינטרנט מהיר מאוד. ישנן מספיק חברות אחסון ישראליות אשר רוכשות אחסון בשרתים הממוקמים בחו”ל. בשורה התחתונה, קל להתבלבל ולחשוב שאם חברת אחסון היא ישראלית, אז בהכרח השרתים שלה יהיו ממוקמים בארץ. אם כך, זהו נתון שתצטרכו לבדוק אל מול החברה.

מחירים ממוצעים לחבילות אחסון אתרים

מבחינת מחירים לחבילות בסיס וחבילות פרמיום של אחסון אתרים, טווחי המחירים הם 22 ₪ – 99 ₪ לחודש בממוצע. מאחר שטווחי המחירים הם רחבים, יהיה כדאי לברר בדיוק מה אתם מקבלים. למשל, לרוב, אחסון מנוהל יעלה לכם מעט יותר.

מחירים לחבילות אחסון אתרים נקבעים על פי פרמטרים שונים, כמו למשל שטח האחסון, תעבורה חודשית, העברות אתרים אופציונאליות, אחסון על גבי ענן ועוד. כך יוצא למשל, שחבילת פרמיום של 8GB שטח אחסון עשויה לעלות לכם כ-99 ₪ בממוצע לחודש. מאידך, חבילת בסיס בעלות של 22 ₪ בממוצע, תציע לכם שטח אחסון של 1GB.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email