דיגיטל קריאייטיב - מדיה 4

אתר תדמית

בנייה ופיתוח אתרים

בניית אתר תדמית בהתאמה אישית

אתר תדמית הוא חובה לכל עסק

אתר תדמית לעסק הינו חובה על מנת לקבל ייצוג וחשיפה באינטרנט. לאתר יש תפקיד מכריע ביצירת הרושם הראשוני מול הלקוחות וככלי מרכזי להעברת מסרים. על האתר להכיל מסרים ממוקדים וייצוגיים ככל הניתן המשקפים את חזון החברה. בנוסף האתר יציג את השירותים או המוצרים באופן פרקטי המותאם ללקוחות ע”י אמצעים שונים כגון חווית משתמש מהנה ונוחה, עיצוב מודרני ואינטרקטיבי ושילוב תוכן משמעותי ואמצעים ויזואלים כמו: תמונות אייקונים וסרטונים.

דיגיטל קריאייטיב - מדיה 5
בניית אתר תדמית - דיגיטל קריאייטיב

מהו אתר תדמית?

כיום בעידן הדיגיטלי הכל סובב סביב רשת האינטרנט. הדבר הראשון שנעשה כאשר נרצה לקבל מידע אודות חברה, עסק, מוצר או שירות הוא לגשת לאינטרנט ולחפש במנועי החיפוש, בראשם גוגל. כתוצאה מכך אתר התדמית משמש ככלי שיווקי מרכזי במערך השיווק והפרסום של העסק. בימינו האינטרנט משמש כבמה המרכזית בזירה הציבורית והמסחרית. מעין “כיכר העיר” המודרנית.

אתר תדמית לקידום המותג!

האתר משמש כחלון ראווה של העסק בעולם הדיגיטלי. בנייה נכונה של אתר תדמית תחזק את המותג ותרחיב את מעגל הלקוחות של העסק. עיצוב , חווית משתמש, שילוב ערכי המותג, בנייה וקידום אורגני. כל אלו הולכים יד ביד יחד אל ההצלחה

מה כולל אתר תדמית?

אתר תדמית מהווה חלק מהותי מהמערך השיווקי פרסומי של העסק.על כן האתר ישקף את ערכי המותג: לוגו, אייקונים, צבעים, סלוגן ופרטים מזהים אחרים שיכולים לקשר למותג. בנוסף האתר יכלול מידע וחומר אינפורמטיבי על העסק, השירותים השונים, המוצרים המשווקים, פרטי  יצירת קשר, טפסים מקוונים, פרטי גישה לעסק, מחירון וכו’.

בניית אתרים וקידום בדיגיטל | דיגיטל קריאייטיב
בניית אתרים - דיגיטל קריאייטיב

עיצוב, חווית משתמש ותוכן

עיצוב האתר וחווית משתמש, שם כולל לנוחות תפעול האתר, דורשים ידע נרחב בטכנולוגיות חדישות וכלי עיצוב עדכניים. זאת בכדי להבטיח שבאתר יוצג כראוי על גבי דפדפנים, מכשירים ניידים ובזמני טעינה קצרים. כמו כן נדרש לשלב בתהליך זה את אופי המותג תוך יצירת עיצוב ייחודי.

בניית אתר תדמית דורשת תוכן מותאם המספק ערך לגולש/לקוח. כמו כן ישנה חשיבות מכרעת לאופן שבו איפורמציה מוצגת והאופן שבו מבצעים שימוש בכותרים, תגי מטא, תיאור למדיה וכו. תוכן האתר משפיע באופן ניכר על האופן שבו גוגל ושאר מנועי החיפוש ידרגו את האתר . קידום האתר מתחיל בבנית האתר תוך מחשבה על התפתחותו וקידום המותג בעתיד.

חווית משתמש עיצוב האתר והתוכן שבו יכריעו כמה זמן הגולש יבלה באתר שלכם והאם יהפוך מגולש מזדמן ללקוח. בנוסף גורמים אלו ישפיעו באופן ישיר ועקיף על דירוג האתר במנועי החיפוש בעתיד.

למה אנחנו?

  • ניסיון עשיר: לדיגיטל קריאטיב ניסיון עשיר בבניה והקמה של אתרי תדמית עבור מגוון לקוחות, אנו מספקים מגוון אתרים ופתרונות דיגיטליים יצירתיים לכל בעלי העסקים.
  • אפיון האתר וצרכי הלקוח: אפיון הלקוחות יחד עם בעל העסק ויצירת אפיון צרכי הלקוחות והפונקציות הנדרשות באתר.
  • עיצוב ייחודי וחווית משתמש: אנו נספק עיצוב ייחודי ואינטקטיבי לאתר המשקף את ערכי המותג
  • תקשורת: אנו מאמינים כי תקשורת בין אישית ויחסי עבודה מכבדים ונעימים הם הבסיס לכל פרוייקט מוצלח. כמו כן תהליך יצירת האתר נעשת “כפידבק”, משוב מתמשך בין הצדדים.
  • מערכת ניהול: אנו בונים את האתר במערכת לניהול תוכן מהמובילות בשוק, וורדפרס. וורדפרס היא מערכת נוחה וידידותית למשתמש, לאחר מסירת האתר תינתן הדרכה מפורטת כיצד להשתמש בפונקציות השונות באת ולהתנהל באופן עצמאי.
  • תמיכה וסיוע: אנו מספקים תמיכה וליווי לאחר מסירת האתר , נשתדל לספק מענה בכל שאלה ובקשה בזמנים הקצרים ביותר.
  • מקצועיות ואיכות ללא פשורות.

פנייה מהירה! קבלו הצעת מחיר משתלמת!

פנייה מהירה!
קבלו הצעת מחיר משתלמת!