דיגיטל קריאייטיב - מדיה 4

אתר בלוג

בנייה ופיתוח אתרים

בניית אתר בלוג

דיגיטל קריאייטיב יוצרים עבורכם בלוג מושלם!

אנו בונים אתרי בלוג מרהיבים אנו שמים דגש על עיצוב האתר וחווית המשתמש יחיד עם התאמה לאופי התוכן. אנו ניצור בלוג עם אלמנטים אינטראקטיביים תוך שילוב טכנולוגיות חדישות, גלריות, מדיה. כל זאת תוך  דגש על חווית משתמש, רספונסיביות למכשירי סלולר והתאמה למנועי החיפוש.

דיגיטל קריאייטיב - מדיה 5
אתר בלוג דיגיטל קריאייטיב

מה כולל אתר בלוג?

תבנית מותאמת לבלוג:

תבנית בלוג אינטראקטיבית, המעניקה חווית משתמש גובה ומאפשרת התאמה אישית שמתאים למותג שלך או לצרכי הבלוג שלך.

פוסטים מעוצבים :

עיצוב טוב ושימוש באלמנטים שונים עוזר לקוראים לעקוב אחר הפוסטים שלך בקלות כדי למצוא את המידע שהם רוצים:

ווידג'טים לבלוג:

בכדי ליצור אתרי בלוג מרהיבים אנו משלבים וידג’טים שונים ברחבי האתר. בוורדפרס, וידג’ט הוא אלמנט, המשמש אותנו באתר. זה יכול להיות אייקון כמו פייסבוק, כפתור מעקב אחר טוויטר, רשימה של פוסטים פופולריים , כפתור ניווט ועוד. ויש עוד המון ווידג’טים שימושיים שניתן להציג בבלוג.

שימוש בתמונות בפוסטים:

שימוש בתמונות, צילומי מסך ואיורים ישפרו את הפוסטים ויגרמו להעצמת החוויה של הקורא, בנוסף, שימוש בתמונות יוצר  זמן שהייה גבוה יותר אצלך הגולשים בפוסט. אנו נשתמש במדיה בפוסטים בכדי לשפר את חווית הקורא:

Digital Creative join us
בניית אתרים - דיגיטל קריאייטיב

סרטוני יוטיוב:

יותר ויותר גולשים מעדיפים לצפות בסרטון במקום לקרוא פוסט בבלוג, הטמעת תכני וידאו מיוטיוב (YouTube) בפוסטים. יתרון נוסף לכך הוא גולשים רבים משתמשים  ב- YouTube בכדי למצוא תכנים: הם עשויים למצוא את הסרטון שלך ב- YouTube. בהחלט שווה שיהיה לך קישור לבלוג שלך בהערות לסרטון או בסרטון עצמו בכדי ליצור תנועה נוספת לבלוג.

הגנה מפני "דואר זבל":

בעיה שעומדת בפני כל בלוג היא דואר זבל. משווקי אינטרנט למינהם ינסו לקדם את מוצריהם באמצעות הערות זבל ועקבות, אשר יוצרים רושם גרוע עבור הקוראים שלכם. Akismet, תוסף נגד הודעות ספאם. מגן על האתר מהודעות אלו . על ידי עצירת הערות וספאם, Akismet מבטיח שמקטע ההערות בבלוג שלך תמיד ייראה אטרקטיבי ומסביר פנים לקוראים.

תגובות הקוראים: יצירת קהילה ושיפור ה SEO:

שילוב תגובות בפוסטים בבלוג היא דרך נהדרת לטפח קשרים עם הקוראים, לקבל משוב, וליצור קהילה. בנוסף שילוב תגובות בפוסטים תורם לקידום אורגני במנועי החיפוש.

נתונים אנליטיים על התעבורה בבלוג:

בעזרת אינטגרציה למערכת גוגל קונסול וגוגל אנליטיקס נוכל לקבל נתונים וסטטיסטיקות על הקוראים הגולשים בבלוג. חשוב לבצע מעקב ובקרה על הנתונים האנליטיים שמתקבלים ע”י גולשי הבלוג. בכדי לשפר את ביצוע הבלוג לאורך זמן.

פנייה מהירה! קבלו הצעת מחיר משתלמת!

פנייה מהירה!
קבלו הצעת מחיר משתלמת!